Monthly Archives: July 2015

Anthony Watson står overfor disiplinære panel på “offensive språk” kostnad

Englands ving Anthony Watson står overfor et mulig forbud mot å bruke støtende språk etter å ha blitt sendt ut for en farlig takling under Baths kamp mot Saracens sist fredag ​​uke. Watson kommer til å delta i en disiplinær høring i Bristol på tirsdag kveld for å svare på to anklager som følge av at han er sendt ut i den dårlige Premiership-fixturen. Europeisk Rugby Champions Cup: snakkepunkter fra helgens handling Les mer

Watson , 22, hadde håpet sin avskjed for å ta ut Alex Goode i luften bet365 bonuskode kunne ha blitt ansett tilstrekkelig straff, men har nå blitt truffet med en ekstra kostnad knyttet til bruk av “støtende, upassende og uprofesjonelt” språk mot den fjerde offisielle da han forlot felt.Minste straff for en farlig takling er to uker mens du svier ved en offisiell, har en minimumsstraff på fire uker. RFU har allerede lansert en etterforskning etter at en Bath-supporter kom inn i tjenestemennets omstillingsrom etter hjemmets 30-10-nederlag.

Bath har fire vanlige sesongspill igjen, men et langt forbud kan trolig true Watsons tilgjengelighet for Englands tur til Australia i juni. Han var alltid til stede under Englands vellykkede Six Nations-kampanje da landet sikret sitt første grand slam siden 2003.

Wales turplaner i New Zealand i sommer har allerede hatt et ubemannet tilbakeslag med Justin Tipuric etter å ha blitt utelukket av Resten av sesongen med hjernerystelse og Leigh Halfpenny ser også klar til å savne resten av kampanjen.Tipuric, som hadde vært knyttet til en mulig olympisk oppkall til GB Sevens-truppen, har ikke spilt Bet365 Skriv inn din siden han ble tvunget av under sitt lands 67-14-seier over Italia for tre uker siden, og har nå blitt rådet til å ta tre måneder av. Den 27-årige Halfpenny kjemper fortsatt med et kneeproblem, og rapporter i Frankrike tyder på at han ikke vil treffe Toulon igjen til neste sesong.

Englands kvinner vil spille Canada, Frankrike og USA i Salt Lake City denne sommeren. Kampene vil finne sted i begynnelsen av juli og involvere spillere som ikke forfølger et sted i Storbritannia-truppen for Rio-OL.

Bývalý Fifa zasvätený hovorí, že Sepp Blatter musí ísť, ak má reforma uspieť

Ak je Sepp Blatter opätovne zvolený za prezidenta FIFA, organizácia pravdepodobne nezmení svoje spôsoby a podstúpi reformu správy vecí verejných, povedal Michael Hershman, bývalý člen nezávislého riadiaceho výboru Fify a spoluzakladateľ spoločnosti Transparency International Guardian vo štvrtok. “Bez ohľadu na pravidlá, postupy a postupy, ktoré Fifa zavádza, ak v organizácii nedochádza k kultúrnej zmene, neočakávam, že charakter organizácie “Povedala Hershmanová.” Toto je organizácia, ktorú už dlhé roky ovládame strachom.Vedenie s čestnosťou a poctivosťou, vedenie, ktoré hodnotí transparentnosť a zodpovednosť, neovládne Bet365 Slovakia strach a zastrašovanie.

“Kým sa nedostanete vedúceho postavenia, ktoré má osobnú integritu, ktorá nepretrváva klamať, nie je naďalej omylom, nebudete mať ľudí, ktorí sú pridružení k Fifovi, aby zmenili svoje vlastné správanie. “Americký futbal povedal, že bude hlasovať proti Seppovi Blatterovi vo voľbách v meste Fifa Čítať ďalej

Fifa je zapletený do najhoršieho škandálu korupcie v jej 111-ročnej histórii.Vo štvrtok, deň po tom, čo švajčiarske úrady zatkli deviatich úradníkov za obvinenia z korupcie a začali trestné konanie v súvislosti s udelením majstrovstiev sveta v rokoch 2018 a 2022 do Ruska a Kataru, Blatter odmietol odstúpiť ako prezident a namiesto toho sa zaviazal viesť organizáciu v dôsledku krízy A smerom k zmene.

“Viem, že mnohí ľudia ma nakoniec zodpovedajú za akciu a povesť globálnej futbalovej komunity, či už ide o rozhodnutie o hosťovaní svetového pohára alebo korupčného škandálu,” povedal Blatter v predvečer Voľby na výber ďalšieho prezidenta FIFA.

“My alebo ja nemôžem nepretržite sledovať všetkých. Ak chcú ľudia robiť zle, pokúsia sa ich skryť.Musím však padať na zodpovednosť za dobrú povesť a blaho našej organizácie a nájsť spôsob, ako napraviť veci. “Ale jediný spôsob, ako Fifu vpred, je nahradiť Blatter, povedal Hershman. Bol jedným z desiatich členov nezávislého výboru pre riadenie spoločnosti Fifa, ktorý bol bet365 mobil vytvorený v roku 2011, aby dohliadal na reformu riadenia so zameraním na dodržiavanie predpisov a etiku a aby vydal konečné odporúčania výkonnému výboru. Všetky naše odporúčania boli prijaté Fifou, “povedal Hershman. “A tak keď Sepp Blatter vstane tak, ako to dnes robil, a hovorí, že Fifa musí byť sama polícia – je mimo realitu.” Fifa zlyhala pri kontrole. Neúspešne zlyhal.Okrem toho FIFA pod vedením nerealizovala všetky odporúčania nášho výboru pre riadenie. Koľko ďalších šancí by mal očakávať? ”

Ak je Blatter opätovne zvolený v piatok, bude slúžiť na piatu funkciu.

Hershman nie je jediný pozorovateľ, ktorý pochybuje o tom, či Blatter môže viesť Fifu k vykúpeniu.

“Vzhľadom na to, že bol hlavou Fify počas veľa zlého správania, “Povedal Peter Henning, profesor práva na Wayne State University a bývalý advokát americkej komisie pre cenné papiere a burzu (SEC) a kriminálne oddelenie amerického ministerstva spravodlivosti.

“Správa García o udelení Majstrovstiev sveta v roku 2022 zostáva pod pečaťou,” dodal Henning, “a preto sa akýkoľvek tlak na transparentnosť zdá byť zablokovaný.Ale nikdy neviete, či by to mohlo podnietiť väčšiu akciu. Je to možné, aj keď pravdepodobne nie veľmi pravdepodobné. “Zbavte sa Blattera – ale nie Fifa | David Goldblatt Prečítajte si viac Niektorí vysokopostavení úradníci v medzinárodnom futbale – vrátane šéfa UEFA Michela Platiniho a bývalého generálneho riaditeľa Manchestru United David Gill – vyzvali Blattera, aby odstúpil. Gill, ktorý mal v piatok zaujať Bet 365 pozíciu viceprezidenta vo výkonnom výbore FIFA, povedal, že to neurobí, keby vyhral Blatter. V piatkových voľbách bude Blatter čeliť princovi Ali Ali Bin al- Jordánsky Husajn.Aby sa zabránilo viacerým kolám hlasovania, víťazný kandidát potrebuje hlasy od dvoch tretín asociácií Fify s 209 členmi. “Ak si znova zvolia Sepp Blatter, zaslúžia si to, čo dostanú,” povedal Hershman. “Bude to pokračovať v skúmaní, pokračujúcim posmechom, stratou sponzorských aktivít a pravdepodobne rozpadom FIFA.”

Podještědské derby: divácky rekord, stratená výhra aj Lafatův stý gól

Historicky prvé ligové derby oboch podještědských rivalov sa odohralo 25. septembra roku 1994. Ľudia boli na túto bitku nesmierne natešení a na Jablonecku Střelnici ich prišlo bezmála 13 tisíc. Od tej doby tento rekord nebol prekonaný – a ani nebude, pretože Bet365 dnes sú na oboch štadiónoch len miesta na sedenie a kapacita je podstatne nižšia. Sledovanosť derby postupne klesala a v posledných rokoch sa návštevy v Liberci ustálili okolo 5 tisíc divákov. Tento rok by to mobilnu verziu Bet365 usporiadatelia chceli aj s pomocou
spoločnej propagácie oboch klubov vylepšiť.

Hašek, autor prvého gólu

O prvú trefu v derby sa postaral na jeseň 1994 liberecký futbalista Martin Hašek. V 52.minúte historicky prvého vzájomného ligového zápasu na Střelnici Bet365 poslal Liberec do vedenia. “Martin Hriadeľ poslal taký Strieľaný center sprava, brankár Jánoš to vyrazil a ja som stál na správnom mieste. Napálil som to ľavačkou a od tyče sa lopta odrazil do bránky, “spomínal Hašek po rokoch pre MF DNES. Stretnutie skončilo remízou 1: 1, vyrovnávacia bránku strelil Tomáš Urban.

Liberecké víťaznej vlny

V rokoch 2000 -2002 vyhral liberecký tím celkovo štyri Bet365 derby za sebou – a to výrazne: v prvej sezóne dvakrát 3: 1, v tej druhej dokonca dvakrát 3: 0. O päť rokov neskôr prišla ďalšia víťazná vlna Slovana, ktorý triumfoval dokonca päťkrát v rade.A nedeľné derby bude šancou pre Jablonec, ako stopnúť ďalšiu úspešnú sériu Liberca. Ten totiž posledné tri vzájomné zápasy v lige vyhral, ​​to posledné doma 3: 0, a nedostal v nich ani gól.

zahodenie výhra

Viesť na ihrisku rivala 3: 0 a napriek tomu o víťazstvo Bet365 prísť, to musí naštvať. Presne to sa stalo v septembri 2002 Slovana Liberec v pamätnom zápase, v ktorom padlo šesť gólov. Liberec viedol o tri góly už po dvadsiatich minútach, ale Jablonec nakoniec dotiahol na 3: 3 a slávil, ako by vyhral celú ligu. U vyrovnávacieho gólu bol liberecký obranca Johana, ktorý v poslednej minúte trafil jabloneckeho Webera prudkou ranou priamo do priehlavku a bola z toho nechytateľnou strela. “Bola to náhodná bránka, ale krásna.Johanu dobehol futbalový pánboh, pretože o nás povedal, že Bet365 sme drevákoch, “povedal vtedajší autor vyrovnávajúceho gólu Jozef Weber.

Lafatův stý gól

Jablonecký útočník David Lafata si v sobotu 26. novembra 2011 viezol z Liberca vzácnu trofej: loptu, s ktorým strelil 100. ligovú bránku, ktorá mu zaistila vstup do Klubu ligových kanonierov. “Schováme si ho doma, a až ukončím kariéru, vystavím ho na čestné miesto. Teda či mi ho do tej doby nevezmú deti, “hovoril kanonier, ktorý dnes váľa za Spartu. Stú bránku strelil v 37.minúte: po nahrávke Piták medzi beky prehodil brankára bičík, lopta sa odrazil od brvna naspäť a Lafata ho trknul hlavou do siete. “Chcel som loptu dloubnout, ale videl som, že do bránky asi nezapadne, a Bet365 modlil som sa, aby sa ku mne odrazil. Mal som šťastie, “opísal Lafata.

Veľký krok k titulu

Písal sa 9. máj 2012. Futbalisti Liberca viedli ligu a v predposlednom kole potrebovali derby na Střelnici vyhrať, aby zvýšili šancu na titul.Podarilo sa: víťazstvo 2: 0 im dvoma gólmi vystrelil náhradník Hadaščok. “Pred zápasom sme dali prednosť skúsenejšiemu Sural, v druhej polovici sme ale usúdili, že rýchlostný typ akým je Hadaščok sa nám tam bude hodiť a vyšlo to,” Bet365 povedal liberecký tréner Jaroslav Šilhavý, ktorý teraz vedie Jablonec. Aj vďaka výhre v derby Slovan oslavoval tretí titul majstra.

Jarolím, strelec oboch tímov

Liberecký záložník Marek Jarolím sa ako jediný hráč môže pochváliť tým, že strelil v derby gól v dresoch oboch súperov. Na jeseň roku 2011 sa trafil za Jablonec, tento rok na jar dal gól za Slovan Liberec. “Obaja góly padli v Liberci U Nisy do bránky smerom k umelej tráve.Ten prvý za Jablonec som dal po takej neprehľadnej situácii v pokutovom území a zápas nakoniec skončil 2: 2. A za Liberec to bolo teraz naposledy z penalty a vyhrali sme 3: 0, “povedal Jarolím, ktorý sa teraz Bet365 vracia na ihrisko po dlhodobom zranení.

zdroj: http://bet-stavky.com/bet365-vklady-a-vybery