Nepredvídateľné a Bet365 nehanebné: baseballový strach z kĺbu

Keď Pucetas prvýkrát začal hádzať klinček, vyvinul zlý zvyk rozdeľovať nechty uprostred hier. Pretože držiak džbánu je závislý od dĺžky a sily jeho nechtov, nebola to žiadna malá záležitosť. “Bolo by to bolelo ako peklo,” povedal Pucetas. Deň potom, čo sa to stane, “musel by som ísť do nechtových salónov a získať akryláty a vždy to bude pre mňa boj, najmä na ceste, pretože Bet365 musím nájsť salón na nechty a niektorí ľudia to robia lepšie veci s nechtami. “Ale ošetrovanie je len jeden aspekt ihriska, ktoré takmer v každom smere zasahuje svojich praktizujúcich do konfliktu s bežnými baseballovými akceptovanými konvenciami.

Klenotovka bola nazývaná oddball ihriskom, baseballový ekvivalent karnevalu.Keď sa vrhnú dobre, ihrisko sa pohybuje nepredvídateľným spôsobom, často viac ako raz na ceste z džbánu do cesta a smerom, ktorý ani predpokladá, že hráč, ktorý ho hodí, nedokáže odhadnúť. Neskorý hokejista slávy slávy Willie Stargell prirovnal svoj pohyb k motýľu so Bet365 škytavkami. Jeho rýchlosť je oveľa pomalšie ako priemerné ihrisko hlavnej ligy, inšpirujúc fanúšikov, aby sa pokarhali a vysmievali každého hráča, ktorý sa ho odváža pokúsiť. A to vyžaduje iný hádzací pohyb ako iné baseballové ihriská. Keď som správne pracoval, povedal mi jeden bývalý knuckleballer, je to menej ihrisko ako “nadmerne zveličená hra chyta”. Knockleballer je pitching pohybu vyzerá viac ako váš Bet365 starý otec ako profesionálny športovec.Facebook Twitter Pinterest

Od druhej svetovej vojny, nikdy nebola viac ako štyri knucklebalisti v lige kedykoľvek. Práve teraz sú tri a dve z nich začínajú džbány pre tímy v popredí pretekov playoff: veterán MLB RA Dickey z Toronto Blue Jays, ktorý ako člen New York Mets v roku 2012 vyhral národný Liga Cy Young Award; a Steven Wright z Boston Red Sox. Vo svojej prvej plnej sezóne ako štartovacej Bet365 džbánky si Wright vybojoval tohtoročnú hviezdu.Vtedy mal v Americkej lige najlepšie zarobený priemer akéhokoľvek džbánu. (Tretí knuckleballer v lize, Eddie Gamboa z Tampa Bay Rays bol od začiatku septembra vyzvaný od maloletých.) Ako dokazuje Dickeyho a Wrightov úspech, ihrisko môže byť jedno z najúčinnejších v celom bejzbalu. To môže byť fuddle a rozzúpať hitters na rozdiel od akéhokoľvek iného ihriska v hre. “Ak chcete, aby loptička pretekala a urobila silu opozície úplne zbytočnou, je pre mňa potešením sledovať hlupáka,” povedal Dan Duquette, výkonný viceprezident pre operácie baseballu pre Baltimore Orioles, tím, ktorý v súčasnosti nemá v celej organizácii jediný Bet365 klenotník, vrátane menších líg. Orioli nie sú v tomto jediní.Len málo tímov má v ich systéme kĺbového kolegu.

“Je tam niekto niekde tam, niekde, to bude skvelý klenotník,” povedal 68-ročný Charlie Hough, bývalý knuckleballer, ktorý odišiel z jeho 24-ročná pitchingová kariéra v roku 1994. “Ja jednoducho neviem, kde je práve teraz.” Významnejšou prekážkou pri hľadaní toho, že ďalšia knuckleballerová je, že väčšina z tých, ktorí sú zapojení do Major League Baseball, to nie sú všetci záujem.

*** Facebook Twitter Pinterest Phil Niekro je jedným z mála fanúšikov v sieti slávy.Fotografia: Louis Requena / MLB Fotografie cez Getty Images G Stadion Richarda Pfitznera, domova nasledovníkov Potomaca, národného tímu vedúceho k jednostrannej ligy vo Washingtone, v Woodbridge v štáte Virginia, je zasadený medzi strom v uzavretom Bet365 priestore, asi v polovici cesty medzi nádržou Occoquan a parkom Prince William Forest Park. Štadión môže mať 6 000 ľudí, ale to zriedka. Single-A je v blízkosti základne profesionálneho basebalového potravinového reťazca. JD Martin už strávil čas v single-A, v roku 2003, niekoľko rokov po tom, ako bol v prvom kole draftu MLB navrhnutý ako kondičný džbán vo veku 18 rokov a opäť v roku 2006, keď sa zotavil z Tommyho John chirurgia.V auguste sa Martin vrátil znova ako člen Potomacov národov, ale tentoraz prišiel ako 33-ročný klenotník.

Martin je 6ft 4in a váži 220 libier. Ten sa postavil nad mnohých svojich spoluhráčov a má postavenie, ktoré by sa pozeralo doma na profesionálny basketbalový kurt. Počas prvého stintu v profesionálnom baseballe bol Martin jemným džbánom, ktorého fastball sotva dosiahol 90 mph. Podľa dnešných štandardov je to ťažké predávať vo veľkých ligách, kde každý tím Bet365 hľadá silu, silu a väčšiu silu. Umenie úspešne stráca: baseball a malá liga grind Prečítajte si viac

Martin je najúspešnejší roky prišiel v rokoch 2009 a 2010, keď rozdelil čas rovnomerne medzi Washington Nationals a tímovú asociáciu AAA v Syrakúzach.Ale do roku 2011 sa vrátil do Syracuse, zakotvený v menších ligách, keď ho národný koordinátor videl, keď ho zahrával na kohútik a zároveň si zahral úlohu spoluhráča. Čoskoro potom národníci mu povedali, že ho chcú premeniť na denný klenotník – ak by mal záujem. Nebol. Martin strávil svoju ďalšiu sezónu s tímom AAA Miami Marlins a ten po tom s Tampa Bay. V roku 2014 prijal lukratívnu Bet365 ponuku od spoločnosti Samsung Lions, ktorá bude hrať baseball v Južnej Kórei. V autobiografii Dickeyho, kdekoľvek som sa rozbehol, sa odvoláva na kórejské a japonské baseballové ligy, pretože “miesta džbány idú umrieť”.Akonáhle ste tam šli, Dickey napísal: “Šance, že sa niekedy vráti a budete hrať vo veľkých ligách, sú asi nulové.”

nie je prvý knuckleballer, ktorý sa obrátil na ihrisko po neúspešnom pokuse o veľkú ligu. V roku 2005 po desiatich rokoch, ktoré strávili väčšinou v menších ligách, Dickey, potom 30, opustil svoju kariéru ako konvenčný džbán a premenil na plný úväzok na klinček. Steven Wright bol v roku 2006 navrhnutý inžiniermi v Clevelande ako tvrdý hádzací džbán, ale do roku 2012, vo veku 27 rokov, bez toho, aby sa dostal do veľkých spoločností, sa obrátil na klinček. Tim Wakefield, ktorý v rokoch 1992 až 2011 strávil 19 sezón vo veľkých spoločnostiach ako klenotník, začal svoju kariéru ako prvý baseman, ale čoskoro zistil, že nemôže zasiahnuť.On premenil na knuckleball dva roky do svojej kariéry. V kolektíve MLB nebol nikdy vyberaný kolega. V skutočnosti, v posledných 60 rokoch jediný veľký ligový knuckleballer vstúpil do profesionálneho baseballu, ktorý házal ihrisko na Bet365 plný úväzok, je Phil Niekro v roku 1959. Je jedným z iba dvoch kohútov v sieti slávy. (Druhý je neskorý Hoyt Wilhelm, ktorý sa rozohral v rokoch 1952 až 1972.) Facebook Twitter Pinterest

Existujú dobré dôvody, aby hráči čakali, kým rozhodujúce, zúfalé kongresy svojej kariéry sa obrátia na ihrisko. Pre jedného, ​​aby ste hodili klinček, musíte úplne prepracovať mechaniky vášho pitchingového pohybu.Namiesto umiestnenia prstov rovno pozdĺž bejzbalu, aby sa prirodzene zachytával, klenotník vykopával nechty svojho indexu a stredné prsty do hladkej časti baseballu. Drží ruku za loptou skôr ako na vrchole. Namiesto toho, aby zaťal zápästie na uvoľnenie, aby vytvoril pohyb, drží ho zamknutý. Pohyb smerom k domácej doske je skôr ako tlačenie baseballu ako hádzanie. Všetky tieto faktory spájajú odstránenie rotácie a rotácie z lopty. Stúpanie získa svoj nepredvídateľný pohyb z trenia prúdov vzduchu, ktoré sa zachytia na švách neotáčavého baseballu. Zatiaľ čo konvenčné džbány sa spoliehajú na pohyb v celom tele a “maximálne úsilie”, džbán na kĺby používa hlavne horné telo a vynáša len zlomok svojej sily.Ako uviedol Pucetas: “Je to proces doslova meniaci všetko, čo ste urobili už od vašich piatich.”

Tieto úpravy sú také drastické, že sa z nich nevráti. “Akonáhle idete exkluzívne, povedal mi Danny Clark, koordinátor Texas Rangers”, že “tvoja rýchlosť kopíruje svoju rýchlosť.” Konvenčné džbánky sa môžu premeniť na kĺby, ale žiadny knuckleballer sa nikdy neskončil späť na konvenčnú džbánku .

Pre úspech s kĺbovým loptou však nemožno dosiahnuť polovičnú mieru. Rozstup je najúčinnejší, keď je hodený najmenej 80% času. “Keď ste pravidelný džbán, snažíte sa oklamať chlapcov,” povedal Wright na začiatku tohto leta vo výslužbe návštevníka na štadióne Yankee, zatiaľ čo jeho tímoví kolegovia sa zobrali pred nás.Konvenčné džbán je výhodou nad hitter predovšetkým pochádza z faktu, že cesto nevie, ktoré ihrisko bude vidieť, s akou rýchlosťou to príde, av akom mieste. “S klenotníkom,” povedal Wright, “chcete, aby si mysleli, že klenotovka prichádza po celý čas.” ​​Nie je potrebné sa pokúšať oklamať už viac. Knuckleball to robí sám. “Všetko, čo sa snažím urobiť, je udržať ju v tanieri,” povedal Wright. “Neviem, či sa chystá ísť doprava, doľava, dole, hore. Jednoducho to hodím. “Ďalším dôvodom, prečo hráči odbočia na ihrisko neskoro vo svojej kariére, je, že ak je prechod úspešný, môže pridať roky do svojej kariéry. Dickey je 41 rokov. Wakefield sa postavil až do veku 45 rokov, Hough, kým nebol 46 rokov.Niekro bol 48 rokov, keď odišiel do dôchodku. “Je to vždy rekultivačný projekt alebo záchranná línia,” povedal Pucetas. Rovnako ako JD Martin, Pucetas bol navrhnutý ako tradičný džbán, ktorý postrádal moc a prežil na remesle a chudobe. Stal sa celosvetovou hviezdou na všetkých úrovniach menších ligových súťaží – A, AA a AAA – ale nikdy nebol povolaný veľkým hráčom. V roku 2013, potom s tímom Frisco Rough Riders, tímom AA v rámci organizácie Texas Rangers, si Pucetasov tréneri všimli, že ho počas tréningu hodil na klinček. Požiadali ho, aby v priebehu hier hodil ihrisko. Vďaka tomu, čo tam videli, mu ponúkol zmluvu s niekoľkými mesiacmi zaručených peňazí, ak by bol ochotný previesť na plný úväzok na ihrisko.

“Nechcem povedať, že to bolo pýcha-prehĺtanie problém, “povedal Pucetas,” ale to bolo.Stále som mohol hodiť v 90. rokoch a stále som dostal ľudí von. “Pucetas sa mi telefonicky rozprával z areálu Spartanburg Methodist College v Spartanburg v Južnej Karolíne, kde v súčasnosti je trénerom pre jednu z najlepších junior college baseball programy v krajine.

Jeho reakcia nebola jedinečná. V roku 1984, keď Tom Candiotti, ktorý bude trvať 14 rokov ako knuckleballer v majore, bol požiadaný Milwaukee Brewers ‘asistent Bet365 generálneho manažéra, aby sa premenil na ihrisko, tiež sa s týmto návrhom spochybnil. “Nastúpili sme do konfrontácie,” povedala Candiotti, teraz rozhlasová hovorkyňa pre Arizona Diamondbacks.Vedenie mu povedalo, že ako tradičný džbán nebol dosť dobrý, aby uspel. “Povedal som:” Ak si myslíte, že nie som taká dobrá, prečo si chytiť netopier a hneď tam budeme ísť von, “povedal Candiotti. To sa nestalo. Namiesto toho Candiotti začal miešať kĺby do svojich hier. O dva roky neskôr hádzal ihrisko do veľkých klubov pre invátorov z Clevelandu a vedie ligu v kompletných hrách. Napriek tomu, marnosť zostáva jedným z hlavných dôvodov, prečo nie sú v kaviarni ďalšia džbány. odbory.Veľmi málo ľudí je ochotných to dokonca vyskúšať. Keď som sa spýtal Dannyho Clarka, koordinátora Rangersovho malého ligového stretnutia, ktorý pracoval s Pucetasom, keď bol s tímom, koľko džbánov by sa premenilo na klinček, ak dostali možnosť hádzať ihrisko na plný úväzok alebo odtrhnúť z tímu, zasmial sa a povedal, nie veľa. “Bohužiaľ je zapojené veľa ega,” povedal. “Nie je to ihrisko typu Bet365 macho.” A napriek tomu Pucetas povedal: “Naozaj musíte mať veľa guľôčok, aby ste hodili ihrisko. Je to desivá vec. Nachádzate sa 60 metrov od najlepších hitters na svete, a vy hodíte ihrisko na 65 míľ za hodinu. Ak sa na tanieri nič nerobí, ak sa neoddelí, môžeš si vziať hlavu. ”

A nie len doslova.Rekordy MLB pre väčšinu domácich výprav, ktoré sa vzdali v jednej hre, šiestich, sú zdieľané niekoľkými džbánmi. Od roku 1940 trpia tromi džbánmi to ignorovanie. Dvaja z nich boli kolegovia: Dickey a Wakefield.

*** Facebook Twitter Pinterest Džbánky ako RA Dickey oživili svoju kariéru s klenotom. Fotografia: Wendell Cruz / USA Today Sports

Dva dni predtým, ako som sa stretol s JD Martinom vo Virgínii, umiestnil jednu hru proti Frederick Keys v Fredericku v Marylande. Bolo to len Martinova štvrtá hra pre Potomac. Ten zápasil s klinčekom len tri mesiace. Ale Kľúče to nemohli uveriť. Prostredníctvom štyroch smerov Martin mal výpadok a vedenie 4: 0. Vzhľadom na nepredvídateľný pohyb ihriska nie je len ťažké zasiahnuť.Je to ťažké ihrisko chytiť taky. Shin stráže sú rovnako dôležité pre záchranca kliešte, Bet365 pretože sú pre futbalistu. Každý zberač kĺbových loptičiek bude medzi vedúcimi lídrami v prebiehajúcich loptičkách. Nie je to známka kvality zberača. Je to nezamýšľaný vedľajší produkt, ktorý má klenutý džbán na kopci. Džbány na klinček majú svoje vlastné štatistické čierne diery. Okrem toho, že sú náchylní na povolenie domácich výletov, častejšie vedú ligu v zasiahnutí talířov na ihriskách a na prechádzkach. Občas je ťažké nájsť štrajkovú zónu.

V piatej smere proti Frederickovi sa Martin naučil všetko týmto spôsobom. Prešiel cesto, zasiahol talíř s ihriskom a hodil loptu. Ďalšou obtiažnosťou klenotnických džbánov je udržanie bežcov od krádeže základne.Stúpanie je tak pomalé, že hráči majú viac času na beh. V tomto piatom smere sa bežiaci bežali na Martinovi. On tiež vzdal troch hitov. V čase, keď sa striedanie skončilo, hra bola viazaná na štyri. Bolo to dokonalý príklad jemnej línie medzi neistým a katastrofálnym knuckleballerom, keď ihrisko nie je v najlepšom. Bol tiež dobrým príkladom toho, prečo manažéri tradične nenávidia zaradenie kočovníkov na kopci. Rozstup má toľko premenných. Pucetas dostal v roku 2014 svedectvo o správnej nepríjemnosti na svojej poslednej zastávke ako klenotník, pelikán Myrtle Beach v roku 2014. Joe Mikulik, potom manažér Pelicans, je známy svojou ohnivou náladou a nehoráznymi zobrazeniami po výstrele.Keď sa Pucetas postavil, Mikulik sa zaparkoval na vrchole schodu a snažil sa nevybuchnúť na každú prísnu dodávku Pucetas na domácu dosku. Mikulik nikdy nič nepovedal Pucetasovi, ale nepotreboval. “Mohol by som povedať, že sa mu vôbec nepáči,” povedal Pucetas so smiechom. “Mohol by som povedať, že kňučanie nie je jeho obľúbeným nápadom.”

Nakoniec to pravdepodobne nebolo obľúbeným nápadom Rangers.Menej ako jeden rok na plný úväzok Pucetas na ihrisku a menej ako dva týždne po jeho zaručenej zmluve vypršal, tím ho znížil. “Bolo to rozhodnutie organizácie ísť inde,” Clark, Rangers pitching koordinátor, povedal. “Bol čas ísť ďalej.”

“Výkonný riaditeľ sa na to pozerá, pretože mám obmedzený počet inningov, ktoré môžem vyčleniť na vyhliadky na pitching a koľko chcem prideliť že percentá a šance hovoria, že je taký dlhý záber? “povedal Mark Shapiro, prezident a výkonný riaditeľ spoločnosti Toronto Blue Jays. Shapiro bol v kancelárii Clevelandových Indianov, keď sa rozhodli vrátiť Wrightovi do jeho prechodu z tradičného džbánu. Prispieval k tomu, aby dostal Wrightu potrebnú podporu na rozvoj kĺbu.Wright skončil hádzaním ihriska v piatich sezónoch u maloletých predtým, než konečne vyhral dlhší pobyt v majore.Ale dovtedy Indiáni už obchodovali s Red Soxom. “Trvalo to dlho,” povedal Shapiro o prelomu Wrighta, ale mohol hovoriť o dĺžke času, ktorý je potrebný na to, aby akýkoľvek knuckleballer uspel. “Schopnosť športovca pokračovať v vytrvalosti napriek výzve je pravdepodobne toľko vymedzenia, ako je ochota organizácie spáchať, “povedal Shapiro.” Najväčším určujúcim faktorom pre každého knucklebalára, ktorý mal nejaký úspech, je, že všetci mali rovnaký temperament, “povedal Shapiro. povedal Steve Sparks, ktorý od roku 1995 do roku 2004 vyhodil ihrisko desať rokov vo veľkých spoločnostiach a teraz je rozhlasovým hovorcom s Houston Astros. “Nedokážu to ľahko frustrovaní a sú skutočne späť.” Dickey vo svojej autobiografii opisuje Charlieho Hougha, ktorý spolu s Niekrom je považovaný za krvného otca ihriska, že má ” kožovitý vzhľad postavy zo starého západu, chlapík, ktorý si vyfúkal príliš veľa cigariet…a vyzerá, ako keby väčšinu svojho života trávil švihom a zvyšok v salóne. ” psanec a samotár.Je to vhodný popis pre každého knuckleballera, ktorý je outsiderom aj medzi svojimi vlastnými džbánmi.

*** Facebook Twitter Pinterest Charlie Hough mal “kožovitý vzhľad postav zo starého západu, fajčiť príliš veľa cigariet. “Fotograf: bet-pt.com/bet365/bet365-stavkova-kancelaria

” Žiadny manažér naozaj nepotrebuje džbán na kĺby…kým nevyhrá 15 v rade, “povedal Hough, ktorý je teraz poradcom vývojár pre Los Angeles Dodgers, keď som s ním hovoril telefonicky z jeho domu v južnej Kalifornii. Hough sa odvolal na Tima Wakefielda, ktorý vo svojej prvej sezóne s Red Soxom v roku 1995 začal s rekordom 14-1. Wakefield by pokračoval ako inštrumentálna figúrka pre Red Sox na ceste k dvom víťazstvám World Series v rokoch 2004 a 2007.V jeho 17 ročných obdobiach s Red Soxom sa v každom z tých rokov stalo celkom 140 rebríčkov, ale jeden, ktorý viedol jedného vyhlasujúceho, aby vyhlásil: “Na konci sveta budete ponechaný švábmi a Timom Wakefield. “Jednou z veľkých prínosov ihriska je to, že kvôli nedostatku námahy má na džbánke rameno, môže knuckleballer zaznamenať zdanlivo neobmedzený počet inningov v priebehu sezóny , V roku 1972 viedol kĺbový hráč Chicago White Sox Wilbur Wood vedenie ligy v usporiadaní s 376 a vo hrách začalo s 49. V nasledujúcom roku dokonca začal obe hry doubleheader, čo sa odvtedy neopakovalo .

V jednom bode v polovici roku 2000 bol Wakefield jediným klusákom v hre.Jeho úspech však vytvoril precedens, ktorý umožnil Dickeyovi vystupovať ako klinček a priniesol indiánom dôkazy, ktoré potrebovali na to, aby Wrightovi poskytli podporu na rozvoj ihriska. Keď Dickey získal cenu Cy Young v roku 2012, objavila sa nová vlna džbánov, vrátane Pucetas. V tomto roku, okrem štátnych príslušníkov podpísania Martina, Tampa Bay Rays mal aspoň štyri knuckleball džbány v ich malý ligový systém. Keď som sa opýtal tímu o svojom nadchádzajúcom knochleblovom programe, hovorca povedal: “V prípade našej organizácie nie sme ochotní zdieľať naše myšlienky a možné plány s našimi knuckleballermi alebo ľubovoľnými knuckleballermi.” Či ticho bolo z hanby alebo konkurenčné utajenie bolo nejasné.To, čo je jasné, je, že tento nedávny príval podpisov znamená len málo pre budúcnosť ihriska. Napriek opakovanej spoľahlivosti Wakefielda, len v hŕstke 17 sezón s Red Soxom bol vždy otváracieho dňa. Navyše, veľký počet započítaní, ktoré hráč môže mať k dispozícii, už nie je tak cenený ako kedysi. Keď bývalý knuckleballer Tom Candiotti viedol ligu v kompletných hrách v roku 1986, hodil 17 z nich; vedúci lídrov v roku 2015 (šesť z nich) hodili štyri. Minulý rok vyhral Kansas City Royals World Series s bullpen, ktorý prevzal hru od štartérov po šiestej súťaži.Väčšina tímov sa dnes snaží nakonfigurovať svojim zamestnancom rovnakým spôsobom.

“Hra je hra s percentami a číslami s [sofistikovanou] schopnosťou merať príležitostné náklady,” povedal Shapiro. Ako sa dá čas, príležitosti pre knucklebalistov získať potrebný čas na rozvoj, povedal, pravdepodobne dôjde “menej a menej v hre, ktorá je tak analyticky riadená.”

***

Džbánky s klenotníkmi patria do druhu rodiny, jej členovia sú navzájom spojené snahou o to isté nezvyčajné úsilie. V knihe Dickeyho udeľuje Houghovi pomoc pri záchrane svojej kariéry. Keď prišiel Wright, trénoval s Candiottim a Houghom. Pucetas cestoval do Houstonu, kde strávil čas so Sparksom, ktorý Niekro vyučoval. Martin konzultoval s Wrightom.Na jeseň sa zúčastní výučby v MLB, kde dúfa, že bude spolupracovať s Wakefieldom. Facebook Twitter Pinterest

Keď som sa Hough hovoril, som sa ho opýtal, či tam bola hra, v ktorej cítil, že už dostal cez hrb ako knuckleballer. Na vlastné prekvapenie povedal, že to bolo. V roku 1970 bol v AAA pitching pre Indians Spokane proti Hawai Islanders. Indiáni vedúci jeden beh na dne deviateho so základmi naložené a dva outs. Winston Llenas, ktorý má šesťročnú hlavnú líniovú kariéru s Kalifornskými uhlami, prišiel do čela. Llenas bol zničujúci hitter a on sa dostal dopredu v počte proti Houghovi, tri lopty a jeden štrajk. Ak by Hough opäť zmeškal štrajkovú zónu, prešiel by Llenas a priniesol viazanie.Chytač nechcel riskovať, a oznámil Houghovi, aby hodil fastball. Hough ho potlačil. Zachytávač znova signalizoval rýchly balón. A Hough ho znovu potlačil. Po tom, čo to niekoľkokrát opakovali, manažér, budúci Hall of Famer Tommy Lasorda, vyšiel na kopci a spýtal sa páru, čo sa deje. Ako to Hough opisoval, “lovec povedal:” Chce hodiť kĺbový loptičku 3-1 tu so základmi naložený a viazanie bežať tretí, “” čo naznačuje, že Hough ztratil myseľ.

Hough pokračoval: “Lasorda sa na mňa pozrela a povedala:” Ty to hodíš cez taniere? “A ja som povedal:” Áno, ja ho dostanem. “Hodil som dva klinčekové gule a udeřil som ho von.Práve som mal v tom čase dôveru, aby som ho hádzal. ”

Táto dôvera slúži ako klinček, čo často nie. “Každý rok sa pokúšajú nahradiť vás nejakým chlapcom s veľkou rukou,” povedal Hough. “Takže musíme veriť v seba samých.” Pretože väčšina z nich v hre odmieta veriť.

zdroj: http://cz-bonus.com/bet365-sportove-stavky/

Rate this post