Monthly Archives: April 2015

Unibet: Urobili sme menej, než bolo v našich silách

S Interom Miláno je tento rok treba počítať a Nerazzurri to ukázali aj vo včerajšom večernom šlágri šestnásteho kola talianskej najvyššej súťaže. Zverenci Luciana Spallettiho sa Unibet predstavili na pôde Juventusu a domov si odviezli bod za bezgólovú remízu, niekdajší kormidelník AS Rím alebo Zenitu Petrohrad napriek tomu nebol úplne spokojný …

Inter zatiaľ pozbieral 40 bodov a vedie tabuľku o dva body pred Juventusom a Neapolom, ktorá má k dispozícii dnešnej dohrávku proti Fiorentine. Milánsky celok navyše Unibet ukončil jednu rekordnú sériu Starej dámy, tá nedala bránku po dlhých 44 ligových dueloch.

“Čo sa týka výsledku, tak nie som naštvaný. Samozrejme sa vždy snažíte niečoho využiť a my v druhej polovici až príliš ľahko strácali lopty, hráčov som sa tak snažil upokojiť a nechať ich, aby dôverovali svojim schopnostiam. Keď odchádzate z Turína s bodom a čistým Unibet kontom, je to pozitívne. máme za sebou tri sezóny, v ktorých bol rozdiel medzi nami a čelom tabuľky obrovský. Teraz za sebou máme šestnásť kôl a vytvorili sme si identitu, zároveň sa na nás niektorí však stále pozerajú ako keby tomu nemohli uveriť, ” hovorí tréner Luciano Spalletti.

Inter tento rok neprehral ani s jedným z najlepších troch Unibet súperov, vedľa včerajška si bezgólovú remízu odviezol aj z Neapola, hneď na úvod sezóny navyše dokázal vylúpiť štadión AS Rím.

“S remízami na ihriskách Neapola a Juventusu som nebol úplne spokojný, pretože musíme vždy myslieť na najlepší možný výsledok. Namiesto spokojnosti by sme sa sami seba mali radšej pýtať, prečo sme nevyhrali. Mali sme šance a musíme aj uvedomiť, že stále máme potenciál na to byť ešte lepší. Ak do toho nedáme všetko, bude ťažké dosiahnuť v Serii a nejakého Unibet úspechu. na dosiahnutie úspechu máme všetko potrebné. Dnes sme dreli a domov si vezieme bod, ale urobili sme menej, než bolo v našich silách, “domnieva sa holohlavý kouč.

zdroj : http://sk-bonus.com/unibet